wtorek, 04 październik 2016 09:47

Wybierz szkolenie z portalem Szkolenia24h.pl

W tym artykule przedstawiamy propozycje szkoleń, które każdemu z nas mogą przydać się w codziennym życiu, zarówno zawodowym jak i osobistym.

Poniższe szkolenia pochodzą z serwisu www.szkolenia24h.pl, który od wielu lat dostarcza informacji o branży szkoleniowej oraz specjalizuje się w promocji szkoleń i kursów. W portalu znajdują się między innymi szkolenia dla handlowców, księgowych, budowlańców, menedżerów, lekarzy, pracowników biurowych czy nauczycieli. Oprócz tego szeroka oferta szkoleń darmowych, e-learning czy EFS. Poniższe szkolenia można znaleźć pod tym linkiem http://www.szkolenia24h.pl/oferty/.

Szkolenie „Zarządzanie stresem"
Stres jest obecny w naszym życiu od najmłodszych lat, a wraz z wiekiem dochodzą nowe sytuacje, które mogą go wywoływać – finanse, sprawy zawodowe, związki czy kłopoty zdrowotne. Szkolenie z zarządzania stresem jest skierowane do osób, które chciałyby dowiedzieć się jak nad nim zapanować. Program kursu zazwyczaj sprowadza się do poznania istoty stresu, jego źródeł w naszym życiu oraz metod i technik radzenia sobie z nim. Niektórzy mogą być zaskoczeni, ale stres według wielu badaczy jest podstawowym czynnikiem rozwoju. Szkolenie z zarządzania stresem z pewnością będzie więc ciekawym doświadczeniem.

Szkolenie „Komunikacja biznesowa w języku angielskim”
Szkolenie to jest skierowane do osób, które mają problemy z używaniem języka angielskiego w sytuacjach zawodowych. Podczas zajęć uczestnicy mogą dowiedzieć się jak swobodnie prowadzić korespondencję, rozmowę telefoniczną, udzielać informacji na temat produktów i usług, prezentować ofertę, przygotować raport, zamówienie czy oficjalne pismo. W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego to podstawa, warto więc nadrobić zaległości. Szkolenia tego typu najczęściej prowadzone są w języka angielskim, a do nauki wykorzystuje się m. in. dyskusje i gry aktywizujące.

Szkolenie „Dress code"
„Jak cię widzą tak cię piszą" – to przysłowie zna chyba każdy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, jak ważmy jest dobór stroju do danej okoliczności. Szkolenie „Dress code” jest najlepszym sposobem by dowiedzieć się jak prezentować się elegancko, jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Kurs dostarcza uczestnikom wszechstronnej wiedzy na temat funkcji ubioru, budowania pozycji i wiarygodności poprzez strój, najważniejszych zasad łączenia wzorów i deseni. Dowiemy się także co to jest business dress, business casual, casual, jak dobierać obuwie, biżuterię, czy jakie są typy sylwetek i odpowiedni fason ubrania. Istotnych informacji dostarczy z pewnością wykład na temat najczęstszych błędów w doborze ubioru i noszenia ubrań.


Szkolenie „Trening asertywności"
Każdy z nas przynajmniej raz znalazł się w sytuacji, w której zabrakło mu asertywności, czyli odwagi by odmówić przysługi, powiedzieć, co naprawdę myśli. Mogła to być zarówno prośba kierownika o zostanie po godzinach w pracy, jak i sąsiada o kolejną pożyczkę. Dzięki szkoleniu „trening asertywności” dowiemy się jak kulturalnie i stanowczo odmówić, wyrażać swoje zdanie oraz jak prowadzić trudne negocjacje, jak wygląda asertywna wymiana poglądów czy konstruktywna krytyka.

Artykuł został przygotowany przez serwis www.szkolenia24h.pl

 

MATERIAŁ PR